Usługi

PRZYJĘCIE NIERUCHOMOŚCI DO SPRZEDAŻY

Nie wystawiamy Cię na stratę czasu. Wycena i rzetelna rekomendacja to podstawa sukcesu...

Czytaj dalej

Do każdej nieruchomości podchodzimy w sposób wyjątkowy traktując ją tak, jakby to miała być ostatnia nieruchomość, którą możemy sprzedać w ogóle. Wykorzystujemy techniki sprzedaży, które podwyższają standard nieruchomości oraz znacznie przyśpieszają sprzedaż, jednocześnie działając zgodnie z normami compliance. Roczna sprzedaż kilkudziesięciu mieszkań na Pradze-Południe oraz zdobyte doświadczenie konkretnie na tym obszarze, pozwala nam przeprowadzić niemalże każdą transakcję od początku do końca zapewniając komfort i poczucie bezpieczeństwa tym, którzy zdecydowali się na współpracę właśni z nami.

HOME STAGING

To nie tylko rzucenie kilku poduszek i zwiewnie rozłożona gazeta…

Czytaj dalej

Na początku najważniejsze jest zdjęcie profilowe naszej oferty. To zdjęcie musi być wręcz wyłuskane i wyglądać najbardziej korzystnie jak to tylko możliwe. To ono sprawia, że rolując z góry na dół setki ofert, szukający zatrzyma się przy naszym ogłoszeniu i bez wahania w nie „kliknie”. To jest to pierwsze dobre wrażenie, które w tym przypadku może zadecydować o szybkiej sprzedaży. W tym celu uporządkujemy mieszkanie i doprowadzimy je do minimalistycznej harmonii w jasnych barwach. Udekorowanie pomieszczeń świeżymi kwiatami, owocami, trawą pampasową a także dodanie przytulnych poduch, delikatnych narzut tudzież innych gadżetów fotograficznych spowoduje, że zdjęcia przyciągną niemal każdego generując odpowiednią ilość prezentacji. Chwytliwy tytuł oraz konkretne informacje na samym początku ogłoszenia pozwolą przejść do treści, która w pełni ukaże atuty naszego mieszkania i sprawi, że klient zechce obejrzeć je na żywo.

Średni koszt doradztwa home stagera to około 150-200 zł zaś usługa home stagingu wraz z profesjonalną sesją zdjęciową wykonaną przez fotografa wnętrz to koszt średnio około 3 000 zł. Zamieszczając ofertę mieszkania na platformie PRAGA HOME powyższa usługa zostanie wykonana bezpłatnie.

SESJA ZDJĘCIOWA

Nagle okazuje się, iż Twoje mieszkanie jest znacznie bardziej fascynujące…

Czytaj dalej

Wysokiej klasy aparat fotograficzny z obiektywem szerokokątnym, światło, odpowiedni kąt, statyw, warsztat tj. setki godzin spędzonych fotografując wnętrza, to coś co cechuje wysokiej klasy tudzież najlepszych fotografów na rynku. Z kolei oprawa w specjalistycznych programach, ustawienie balansu bieli, ekspozycja, jaskrawość, przejrzystość, nasycenie i wiele innych parametrów to kosmetyczne zabiegi, które znacznie zwiększą ilość osób zainteresowanych Twoją ofertą.

PLATFORMA + MARKETING OFERT

Sukces to nie przypadek…

Czytaj dalej

Platforma PRAGA HOME to miejsce gdzie znacznie szybciej mieszkanie znajdzie swojego nowego właściciela. Miejsce gdzie znajdują się najciekawsze oferty mieszkań na Pradze-Południe. Współpracując z warszawskimi agencjami nieruchomości oraz dzięki szerokiej reklamie platformy PRAGA HOME, Twoje mieszkanie zobaczy znacznie więcej poszukujących, niż na tradycyjnych portalach ogłoszeniowych. Niemniej poza platformą ogłoszenie również zostanie wypromowane na portalach ogłoszeniowych min takich jak: Otodom, Morizon, Gratka, OLX, Nieruchomości-online, Szybko.pl, Domiporta, Adresowo i wiele innych. W związku z dużym powodzeniem sprzedaży za pośrednictwem social mediów, regularnie promujemy oferty w kilkudziesięciu grupach tematycznych na Facebooku oraz na Instagramie pozostając przy tym w stałym kontakcie z pokoleniem, które nierzadko właśnie w ten sposób nawiązuje pierwszy kontakt, celem umówienia się na prezentację.

PREZENTACJE

Nie to co widzimy a interpretacja tego tworzy rzeczywistość...

Czytaj dalej

Specjalizujemy się w sprzedaży nieruchomości na dzielnicy, w której mieszkamy. Opowiadamy o infrastrukturze społecznej, z której na codzień korzystamy. Jesteśmy na miejscu ale przede wszystkim blisko Ciebie. Nie organizujemy dni otwartych ale w zamian za to z każdym umawiamy się na indywidualną prezentację o ile wcześniej nie pojawią się przeciwskazania dotyczące wizyty ze strony sprzedającej. Jeśli z jakiegoś powodu klient całkowicie odrzuci chęć zakupu nieruchomości, na której ogłoszenie pierwotnie zadzwonił, przedstawimy mu kilka innych mieszkań w najbliższej okolicy o podobnych parametrach. Dzięki temu nieruchomości zamieszczane na platformie PRAGA HOME znacznie szybciej znajdują swoich właścicieli…

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Jedynie najwyższa jakość usługi, może zapewnić całkowite bezpieczeństwo...

Czytaj dalej

Nasi klienci niemalże całkowicie zwolnieni są z procesu sprzedaży oraz pejoratywnych emocji, które często jej towarzyszą. Bywa, iż w kluczowych sytuacjach brak doświadczenia w sprzedaży oraz pozornie korzystne decyzje spowodują straty zauważalne dopiero po jakimś czasie. Dlatego dzięki doświadczeniu w transakcjach, gdzie przedmiotem pozostają nieruchomości po prawej stronie Wisły, zdecydowana większość klientów to właśnie naszym ekspertom zawierza poniższe czynności:

  • Sprawne negocjacje
  • Sporządzenie bezpiecznej umowy rezerwacyjnej
  • Sporządzenie bezpiecznej umowy przedwstępnej
  • Sprawdzenie stanu technicznego nieruchomości
  • Sprawdzenie sytuacji formalno-prawnej nieruchomości
  • Przygotowanie listy dokumentów obligatoryjnych do przeniesienia własności
  • Pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego oraz ubezpieczenia
  • Pomoc w zakresie zagadnień prawnych oraz notarialnych
  • Ustalenie obopólnie korzystnych terminów podpisania umowy
  • Pomoc przy wypełnianiu protokołów zdawczo-odbiorczych zarówno lokalu, jak również dostawców energii, gazu itp.
WSPARCIE

Prawne, notarialne, finansowe oraz ubezpieczeniowe.

Czytaj dalej

By ustrzec naszych klientów przed złymi intencjami osób trzecich ale również w każdej sytuacji, która tego wymaga korzystamy z pomocy prawników oraz kancelarii notarialnych, które współpracują z nami na codzień. Jeśli okaże się, że zakup finansowany będzie kredytem hipotecznym a do kredytu niezbędna będzie polisa ubezpieczeniowa, również się tym zajmiemy. W zakładce „O Nas” znajdziecie Państwo kontakt do większości ekspertów z naszego zespołu w tym również najlepszych na rynku agentów ubezpieczeniowych oraz pośredników kredytowych.