"Praga Home to nie tylko szczególna jakość obsługi przez ekspertów zamieszkujących na co dzień prawą stronę Wisły ale to przede wszystkim pewność, że Twój wybór zmierza w dobrą stronę…" Czytaj dalej
Platforma Praga Home powstała z myślą o prawej stronie Wisły. Początkowo obsługiwała tylko prawobrzeżną Warszawę. Z uwagi na zainteresowanie oraz dużą ilość poleceń a tym samym mając za podstawę biznesu rozwój Pragi Home postanowiliśmy zdywersyfikować rynek, na którym działamy. Obecnie nie ograniczamy się już tylko do Pragi-Północ oraz Pragi-Południe choć to właśnie tu zaczynaliśmy i chcemy pozostać absolutnym liderem. Większość naszego zespołu to mieszkańcy tej części Warszawy, którzy zajmują się sprzedażą nieruchomości w swojej okolicy, którą doskonale znają a korzystając z jej infrastruktury społecznej w sposób autentyczny mogą mówić o realiach codziennego życia.

Odbyliśmy setki spotkań z właścicielami nieruchomości głównie na Pradze-Południe w wyniku czego pozyskaliśmy na wyłączność kilkadziesiąt mieszkań i większość z nich sprzedaliśmy w krótkim czasie, niezależnie od sytuacji na rynku.

Praca na małej przestrzeni, skupiająca się na jednej z najbardziej potencjalnych warszawskich dzielnic, utwierdziła nas w przekonaniu, że idziemy w dobrym kierunku...
W pocovidowej rzeczywistości, nastała pandemia inflacji, wybuchł konflikt u naszych wschodnich sąsiadów a wzrost stóp procentowych spowodował, że telefony w agencjach nieruchomości na jakiś czas ponownie zamilkły. Był to moment w którym wiele branż, aby utrzymać wysokie wyniki w sprzedaży, musiała "wymyślić" się na nowo.

Podczas gdy sprzedaż w branży nieruchomości z dnia na dzień notowała spadki, PRAGA HOME & Zespół z miesiąca na miesiąc mieliśmy tendencję wzrostową, tylko dlatego, że skupiliśmy się na klientach szukających mieszkań konkretnie na Pradze-Południe i rzetelnie z nimi pracowaliśmy.
Na pytanie klientów: "Czy w najbliższej okolicy ma Pan jeszcze coś podobnego?", zawsze odpowiadaliśmy: "oczywiście, że TAK!".

Często prezentując kilka mieszkań pod rząd mimo, że umówieni byliśmy na oglądanie tylko jednego. Dzięki temu nasi klienci mieli alternatywę, której nie mieli u konkurencji, ale też nie musieli jej tam szukać, zaś klienci sprzedający, zazwyczaj nie czekali długo na finalnego nabywcę powierzonej na sprzedaż nieruchomości.
Obsługując całą Warszawę, pracujesz na wysokim poziomie ogólności, a zdywersyfikowane portfolio po wszystkich dzielnicach, nijak ma się do sprecyzowanych oczekiwań klientów, którzy o ile w sprawach technicznych lokalu mogą mieć wątpliwości o tyle w kwestii lokalizacji tudzież dzielnicy zazwyczaj już tych wątpliwości nie mają, ponadto przemieszczając się z punku A do B czas przejazdu to zaledwie 10 min a przysłowiowe miejskie korki najzwyczajniej nas nie dotyczą... Oczywiście na platformie pojawiać się będą nieruchomości z innych lokalizacji, ponieważ coraz częściej zdarza się, iż nasi klienci polecają nas również na innych dzielnicach a w takich sytuacji nie chcemy odmówić.
Padało wiele pytań: „Kiedy powstanie strona internetowa, która będzie owocem naszej idei oraz wewnętrznej ekspresji, w którą tak bardzo wierzyliśmy? Strona, na której zamieszczone będą głównie oferty mieszkań znajdujących się po prawej stronie Wisły?”
I oto jest. PRAGA HOME powstała po to, by czas sprzedaży Państwa nieruchomości był liczony w tygodniach a może nawet i dniach!

Po to by Państwa nieruchomości nie sprzedawał agent z przypadku tylko ekspert, mieszkaniec Pragi-Północ lub Pragi-Południe, który doskonale zna okolicę, a opowiadając o jej atutach, będzie brał za to pełną odpowiedzialność, bo kto wie czy w niedalekiej przyszłości nie zostaniecie Państwo sąsiadami?
PRAGA HOME powstała „Z myślą o prawej stronie Wisły”, w myśl idei iż „Lepiej być najlepszym konkretnie niż dobrym ogólnie...”

...jak również w kontrze do wysokiego poziomu ogólności na jakim nadal swoją działalność opiera wiele biur nieruchomości w Warszawie.

Mieszkańcy Pragi-Północ oraz Pragi-Południe jak również każdej dzielnicy zasługują na biuro nieruchomości, które w pełni poświęci się lokalnej społeczności. PRAGA HOME powstała z myślą o Was, drodzy mieszkańcy prawobrzeżnej Warszawy oraz z myślą o tych, którzy chcą wystawić na sprzedaż lub kupić nieruchomość w tej części Warszawy.
Z myślą o tych, którzy chcą sprzedać lub kupić nieruchomość szybko, w dobrej cenie, jednocześnie powierzając cały proces transakcji w ręce ekspertów, którzy nie tylko pracują na Pradze-Północ lub Pradze Południe, ale przede wszystkim zamieszkują naszą dzielnicę.

Naszym nadrzędnym celem jest spowodowanie, iż każdy kto będzie chciał zakupić nieruchomość na Pradze będzie wiedział iż na platformie PRAGA HOME znajdzie możliwie najlepsze oferty w konkurencyjnej cenie a nieruchomość, która pojawi się w ofercie PRAGA HOME, będzie nienagannie przygotowana do sprzedaży.

Zdjęcia zostaną zrobione przez wybitnych fotografów trudniących się fotografowaniem wnętrz i nadawaniem im ponadprzeciętnych walorów wizualnych.
Na głównej stronie platformy znajdują się mapki Pragi-Północ oraz Pragi-Południe z odpowiednim podziałem przez Miejski System Informacji. Praga-Północ podzielona na cztery obszary tj. Szmulowizna, Stara Praga, Nowa Praga, Pelcowizna oraz Praga-Południe podzielona na sześć obszarów tj. Kamionek, Saską Kępa, Gocław, Gocławek, Grochów, Olszynka Grochowska.

Po najechaniu na jedną z nich, podświetli się odpowiednia część mapki a klikając w nią, wejdziemy w konkretny obszar/osiedle oraz aktualne oferty w tej części Warszawy.

Życzymy sprawnych oraz udanych transakcji z PRAGA HOME !

Do zobaczenia wkrótce na akcie notarialnym 🙂

Nasz zespół

Łukasz Knyt

Łukasz Knyt

Zarząd / Ekspert ds. nieruchomości
pośrednik numer licencji: 29627
Anna Knyt

Anna Knyt

Dział marketingu
Natalia Seweryn

Natalia Seweryn

Dział prawny
Marcin Winnicki

Marcin Winnicki

Dział prawny / Ekspert ds. Nieruchomości premium
Katarzyna Ratajczyk

Katarzyna Ratajczyk

Dział ubezpieczeń
Ewa Iwaszkiewicz

Ewa Iwaszkiewicz

Dział kredytów hipotecznych
Jakub Orzechowski

Jakub Orzechowski

Dział usługowo - remontowy
Damian Pisarek

Damian Pisarek

Ekspert ds. Nieruchomości
Maciej Olkowicz

Maciej Olkowicz

Ekspert ds. Nieruchomości
Adrian Wojciechowski

Adrian Wojciechowski

Ekspert ds. Nieruchomości Warszawa-Wola
Miłosz Wołk-Łaniewski

Miłosz Wołk-Łaniewski

Ekspert ds. Nieruchomości
Mokotów/Konstancin-Jeziorna
Amadeusz Zaborowski

Amadeusz Zaborowski

Ekspert ds. Nieruchomości
Sebastian Dobosz

Sebastian Dobosz

Ekspert ds. Nieruchomości