Nowe bliźniaki 127 m² | Wawer | Ogród

Dom na sprzedaż | Warszawa, Wawer, Trakt Lubelski
1 525 000 zł 12 007,87 zł / m2

Łukasz Knyt

Typ transakcji Sprzedaż
Powierzchnia 127 m2
Liczba pokoi 5
Piętro parter/2
Numer oferty 543471

Opis oferty

INFORMACJE OGÓLNE

Lokalizacja: Warszawa, ul. Trakt Lubelski
Typ: lokale w zabudowie bliźniaczej
Liczba lokali: 4
Powierzchnia domu: ok. 127 m² każdy
Powierzchnie działek: od 135 m2 do 347 m2
Stan: deweloperski
Stan prawny: współwłasność
Budynki do oddania: lipiec - wrzesień 2026

Lokal 1 (skrajny)
• Cena: 1 555 000 w tym:
• ogród ca 120 m2
• 2 indywidualne miejsca postojowe przy wejściu do lokalu

Lokal 2 (środkowy)
Cena: 1 525 000 w tym:
• ogródek ca 40 m2
• 2 indywidualne miejsca postojowe przy wejściu do lokalu

Lokal 3 (środkowy)
Cena: 1 525 000 w tym:
• ogródek ca 40 m2
• 2 indywidualne miejsca postojowe przy wejściu do lokalu

Lokal 4 (skrajny)
• Cena: 1 615 000
• ogród ca 270 m2
• 2 indywidualne miejsca postojowe przy wejściu do lokalu
Wszystkie lokale są identyczne (odbicie lustrzane). Różnią się jedynie usytuowaniem (środkowe ew. skrajne) oraz wielkością działek, co przekłada się na zróżnicowanie cen. Lokale środkowe, ze względu na mniejsze ogródki
i położenie pomiędzy segmentami, dostępne są w niższych cenach. Segmenty skrajne oferują większą przestrzeń zewnętrzną oraz większą prywatność, dlatego ich cena jest odpowiednio wyższa.
Budynki sprzedawane są w stanie deweloperskim, z doprowadzonymi wszystkimi mediami.

Segmenty zostały zaprojektowane bardzo funkcjonalnie - przestronne oraz doskonale doświetlone dzięki dużym przeszkleniom.
W wejściu do domu znajduje się wiatrołap z miejscem na szafę, schowek pod schodami oraz WC, Centralnym punktem parteru jest przestronny salon połączony z aneksem kuchennym posiadającym okno (możliwość wydzielenia odrębnej kuchni), co zapewnia komfort codziennego użytkowania i dużą ilość naturalnego światła.